VON SPAR • DE


Krautrocková formace Von Spar, která v Brně poprvé hrála na festivalu New New! v roce 2008, aktuálně koncertuje s hamburskou zpěvačkou a DJkou Adou. Do Brna se vrací s novým albem Streetlife (Italic, 2014).
V jejich hudbě se vedle hypnotického krautrocku projevují i vlivy precizní elektroniky v duchu Kraftwerk, ne nadarmo si je do lineupu vybral i festival Electronic Beats. Koncerty Von Spar nabízí rovnou měrou prostor pro rozjímání a tanec.

www.vonspar.net

BOSKA LIVE • NO


V Berlíně usazený norský producent a DJ, jehož kořeny vrůstají do hlavního města norského techna Tromsø. Ve své hudbě kombinuje vlivy UK garage, klasického techna a housu. Jeho poslední EP Submarine vyšlo na důležitém mnichovském labelu Permanent Vacation. Spolu s ním v Brně vystoupí i Roman Přikryl a Petra Hermanová z formace Fiordmoss. Boska je zároveň hlavním partnerem celého projektu IMHHH.

www.soundcloud.com/bboosskkaa

ADA DJ set • DE


Zpěvačka a hudebnice Ada se svým debutovým albem Blondie (Areal, 2004) uspěla po celém světě a sklidila pozitivní kritiky od časopisu De:Bug až po The New York Times. Její další album Meine zarten Pfoten (2011) vydal DJ Koze na svém labelu Pampa Records. Je známá i z mnohých kolaborací a její remixy vyšly na respektovaných labelech jako Areal, Kompakt nebo Domino.

www.soundcloud.com/adaofficial/sets

CLICK JOE + PSJ • CZ


Zástupci brněnského uskupení a klubovky Muah!. Click Joe aka Pepi von Sklenick aka Disco Møreti a PSJ aka „hraje jako bůh“. Electronica/minimal/house/techno.

www.facebook.com/clickjoe