WHITHE • SK


Mladý slovenský producent Samuel Škoda možná ponouká k přirovnáním k Burialovi anebo producentovi, který si říká Volor Flex, jeho hudba je ale díky své velmi intimní náladě především jedinečná. Whithe vytváří zasněné skladby, které odrážejí nadčasové pocity, ale zní velmi současně. Emotivní doprovod k hudbě nočního města i mlžné krajiny.

FJORDWALKER • RU


Hrál spolu s Arms and Sleepers i Maybeshewill a označuje se za věčného cestovatele. Mladý ruský elektronický hudebník Alex Polianin se pohybuje na hranicích ambientu, downtempa a taneční hudby a vykresluje křehké, příjemné a mysl jitřící obrazy scenérií, jejichž úchvatný chlad nutí k objetí.

ČLOVĚK POKROKOVÝ • CZ


Bonus (aka Martin Tvrdý) + Mary C = Člověk pokrokový. Spojení oceňovaného alternativního rappera a výrazné DJské osobnosti rozšiřuje šíři aktivit obou jmenovaných. Tradiční hiphopová konstelace dává vzniknout velmi současné, atmosférické hudbě, známé Bonusovy skladby nabývají naživo zcela jiné kontury, které Mary C naživo remixuje. To vše za doprovodu původních vizuálů.